Skip to main content

Pracownicy

Dysponujemy doświadczonym zespołem geologów, geofizyków, inżynierów oraz techników pomiarowych. Chętnie służą oni Państwu swoją pomocą.

Sekretariat/Księgowość:

Andrea Hammer
Tel. +49 33678 43630

hammer@blm-storkow.de

Kierownik działu interpretacji:

Falk Triller
Geolog
Tel. +49 33678 4363-9

triller@blm-storkow.de
geophysik@blm-storkow.de

Geolodzy i geofizycy:

Sabine Baltzer-Naaf
Ekolog
Tel.(033678) 4363-8
baltzer-naaf@blm-storkow.de

Renata Górka
Geolog
Mobil (+48) 660847655
r.gorka@blm-storkow.de

Dr. Tomasz Górka
Geolog
Mobil (+48) 784198804
gorka@blm-storkow.de

Jan Greitzke
Geofizyk
Tel.(033678) 4364-2
greitzke@blm-storkow.de

Lars Kuschel
Geolog
Tel.(033678) 4363-4
kuschel@blm-storkow.de

Seweryn Langer
Geofizyk
Tel.(033678) 4363-7
langer@blm-storkow.de

Martin Lehmer
Geolog
Tel.(033678) 4363-6
lehmer@blm-storkow.de

Simone Mücke

Tel.(033678) 4364-5
cad@blm-storkow.de

Martin Passow
Geotechnolog
Tel.(033678) 4363-0
passow@blm-storkow.de

Antje Trunsch
Tel.(033678) 4364-5
cad@blm-storkow.de

Isabel Willwacher
Geofizyk
Tel.(033678) 4364-1
willwacher@blm-storkow.de


Kierownik działu technicznego:

Michael Groegor
Inżynier
Tel. +49 33678 4363-3
Tel. kom.: +49 1522 2660-100

groegor@blm-storkow.de
technik@blm-storkow.de

Inżynierowie i technicy pomiarowi:

Thomas Bieber
Tel.+49 1522 2660-109

Ralf During
Tel.+49 1522 2660-106

Sebastian Klingner
Tel.

Marcel Kunze
Tel.+49 1522 2660-107

Sven Lemke
Tel.+49 1522 2660-102

Wolfram Loos
Tel.+49 1522 2660-104

Jens Pauli
Tel.+49 1522 2660-101

Andreas Pokrandt
Tel. +49 1522 2660-103

Adam Romanowski
Tel. +48 669 990 172

Uwe Schwarz
Tel.+49 1522 2660-105

Marcin Wasowski
Tel. +48 669 990 173

 

Warsztat:

Bernd Rasch

Daniel Schulz-Rintisch